Prodejce aut Lookers předělal své prodejny, aby uspokojil každého člena rodiny

Lookers je automobilový řetězec, který vznikl ve Velké Británii. Ten nyní začal přetvářet všechny své pobočky, aby lépe vyhovoval rodinám, které nakupují vozidla.

Společnost Lookers vylepšila své pobočky tak, že zahrnují vybavení navržené speciálně pro hosty, kteří nakupují jak s rodinou, tak i pro prodinu. V rámci vybavení tak najdete dětský koutek nebo psího maskota Lucky, který pomáhá posílit image značky se cílením na rodinu. Tato změna získala pro společnost již dvě ocenění od Mumsnet, což je webová stránka vytvořené rodiči, pro rodiče, kde oceňují společnosti v různých spotřebitelských odvětvích.

Změny byly z velké části důsledkem zvýšeného důrazu společnosti na prodej automobilů pro rodiny. Značka chce ve všech svých prodejnách vytvořit vřelou a přitažlivou atmosféru, takže zákazníci mají pocit, že Lookers rozumí všem jejich potřebám a všem jejich rodinných příslušníků během zážitku z nákupu automobilů. Od začátku až do konce.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762