Sephora v rámci partnerství s Memebox nabízí zákazníkům exkluzivní k-beauty kolekci

Prodejce krásy Sephora spolupracuje s korejskou make-up platformou Memebox a společně vyvíjí k-beauty (Korean beauty) pro americký trh. Kaja bude první řada a bude obsahovat barevnou kosmetiku pro ty, kteří potřebují ideálně rozměrové produkty, když jsou na cestách.

Konkurenční prestižní prostor barev je plný značek. Společnost Memebox nabízí jedinečnou perspektivu díky své pokročilé digitální odbornosti a předpovídání trendů. Platforma se může pochlubit více než 5 miliony uživatelů, se kterou Sephora počítá. Kolekce Kaja obsahuje 47 produktů pro pleť, oči a rty, které obsahují exkluzivní formulace a produkty uváděné poprvé na trh, které jsou důležitým mezníkem pro Sephoru i Memebox.

Dále prodejce doufá, že kurátorství k-beaty výrobků mu pomůže zůstat na špičce v kosmetickém prostoru. Alison Hahn, senior viceprezident pro merchandising značky, vysvětluje: „V Sephoře jsme hrdí na to, že kultivujeme beauty zážitky pro naše klienty.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762