Nápoj od Kolibri nabízí možnost si určit vlastní množství cukru

Společnosti Kolibri Drinks a Beatson Clark (odborníci na obalový design ze skla) vytvořily nový nápoj, který jednotlivcům umožňuje přizpůsobit si množství cukru, který chtějí konzumovat. Díky speciálnímu uzávěru od lahve si zákazníci mohou do nápoje vytlačit požadované množství nektaru a vychutnat si nápoj bez nutnosti protřepání.

Výrobek na zakázku se zrodil z rostoucího zájmu uživatelů o přidaný cukr v nápojích. Díky tomu, že zákazníci mohou přizpůsobit množství sladidla (směs jablek, karamelu a agáve) podle své chuti, tak jsou schopni přizpůsobit své celkové výživové a dietní možnosti.

Možnosti příchutí zahrnují bezovou šťávu a limetku, kardamom a chilli, jahodu a bazalku. 300ml kuželovitá láhev je vybavena funkčním a stlačitelným víčkem. Je navržena pro elegantní vzhled a udržitelnost, protože je vyrobena z 30% recyklovatelného skla. Modifikovatelný nápoj je dostupný pouze v hotelech Champneys, M Restaurants a restauracích Gaucho.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762