Značka Dirty Lemon otevřela pobočku s nápoji, kde nenajdete žádné zaměstnance

Dirty Lemon je společnost, která nabízí nápoje, které si můžete objednat na webu nebo pomocí SMS zpráv. Služba tak využívá strojové učení a tím zlepšuje své služby. Společnost neměla žádnou kamennou prodejnu. Až nyní, kdy v New Yorku ve čtvrti TriBeCa otevře prodejnu zvanou Drug Store, kde se nachází 1000 lahví nápojů, ale nenajdete zde žádné zaměstnance.

Zákazníkům stačí jen vejít, uchopit nápoj dle svého výběru, vyjít ven a poslat SMS zprávu servisní službě Dirty Lemon fungující 24/7, aby jim to strhli z karty. Dirty Lemon chce také poděkovat vybraným uživatelům, kteří jsou součástí jejich VIP programu: Což jsou ti, kteří objednávají alespoň basu nápojů za měsíc. Ti budou mít přístup k exkluzivnímu koktejl baru, který značka plánuje využívat pro akce, projekce a ochutnávky nových příchutí Dirty Lemon.

Cílem obchodu je zvýšit povědomí spotřebitelů a engagement se značkou, aby se zákazníci připojili k 25 000 stálým členům značky. Pokud vše půjde dobře s Drug Store, tak Dirty Lemon plánuje příští rok otevřít další tři pobočky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762