Vodka Tito’s nabízí chatbota, který vám poradí při míchání koktejlů

Nedávné studie ukazují, že mileniálové pijí častěji doma než venku. Mnoho z těchto mileniálů bude chtít uměl míchat populární drinky, které si vychutnávají v barech, což je důvod, proč značka vodky Tito’s spojila s Allrecipes, aby sestrojila chatbota, který dokáže provést uživatele, jak namíchat jakýkoliv nápoj.

Chatbot se nazývá Barkeep a umožňuje domácím barmanům míchat své nápoje v reálném čase. Barmanský chatbot je napojen na systém umělé inteligence, díky čemuž bot nabízí populární nebo sezónní koktejly přizpůsobené chuti každého uživatele.

Mnoho současných spotřebitelů chce být schopno se bavit doma a Barkeep si klade za cíl nabídnout několik výhodných způsobů, jak to udělat: Barkeep navíc umožňuje zákazníkům, aby si objednali Tito’s vodku až domů prostřednictvím partnerství doručovací služby Drizly.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762