Debetní karta z wolframu připomíná majitelům, aby s penězi zacházeli opatrně

Fin-tech je nyní na vzestupu. Neustále se vyvíjející technologie znamená, že to, co bylo kdysi považováno za nemožné, je nyní realitou a v lidech to vzbuzuje větší důvěru k inovacím. Společnost Acorns nyní přichází s novým modelem debetních karet. Karty navrhla firma Ammunition a jejich primární účel je ten, že automaticky zaokrouhluje částku k dolaru. Tuto částku pak ukládá na spořící účet, takže úspory budou neustále růst, aniž by musel uživatel vynakládat nějaké velké úsilí.

Kromě toho je debetní karta Acorns vyrobena z wolframu, vzácného těžkého kovu, což kartu velmi odlišuje od běžných karet. Noah Kerner, generální ředitel společnosti Acorns, chtěl, aby karta vylíčila etos společnosti a současně vyjádřila status osoby, která ji používá.

„Nechtěli jsme jít cestou klasických kovových karet, my míříme výš. Společnost se zabývá investováním, úsporou a péčí o finanční prostředky, takže náš design se soustředí právě na to.“

Karta je také propojena s bankovními účty zákazníka, takže lze na mobilu kontrolovat stav účtu, provádět bankovní převody, neomezeně vybírat z bankomatů apod. V době, kdy lidé už nevěnují velkou pozornost tomu, jak utrácejí své těžce vydělané peníze, nabízí karta Acrons řešení, které šetří za vás.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762