Cestující s aplikací 2Hot2Cold mohou poskytnout zpětnou vazbu na teplotu kabiny v letadle

Aplikace 2Hot2Cold funguje jako hlásič teplot, která má za cíl změnit a humanizovat zážitky cestujících v letadlech. Association of Flight Attendants-CWA (Sdružení letových asistentů CWA) a Department of Transportation (Ministerstvi dopravy) od srpna 2018 nemají standardní provozní požadavky pro regulaci teploty v kabinách letadel. S cílem uchránit zdraví a poskytnout cestujícím lepší zákaznický zážitek se spustí brzy aplikace 2Hot2Cold, aby vyřešila tento běžný bolestivý problém.

Extrémní teploty se v letadlech mohou lišit od nepříjemných až po fatální. Když je teplota příliš velká, mohou cestující a členové posádky zažít celou řadu nebezpečných vedlejších účinků od závratí, přes únavu až po vyčerpání teplem a úpal. Pokud je teplota letadla příliš studená, tak se mohou u jednotlivců objevit vedlejší účinky z důvodu stresu na podchlazení a podchlazení.

K udržení cestujících v bezpečí a poskytnutí příjemnějších zážitků během letu si mohou cestující stáhnout aplikaci 2Hot2Cold a informovat, pokud se jejich teplota letadla stane nepříjemná nebo extrémní. Cílem této služby je usnadnit zákazníkům poskytnutí zpětné vazby leteckým společnostem a podpořit smysluplnou konverzaci o bezpečnosti letadel.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762