HotelTonight přidal gamifikační prvek do svého rezervačního systému

Existuje spoustu rezervační stránek v oblasti hotelnictví, že začíná být konkurence tvrdá. Většina služeb informuje návštěvníky webových stránek o tom, že nabízejí ty nejlepší sazby. Ale nová služba Daily Drop od aplikace HotelTonight vynalezla způsob, jak vytvořit rezervaci zábavnou a interaktivní.

Hra Daily Drop nabízí ceny, které jsou až o 30 % nižší než běžné ceny. Cílem hry je, že jakmile uživatel souhlasí s danou cenou, tak má na rezervaci pouze 30 minut. Nabídka se nemusí vztahovat na noc v daný den, což umožňuje potenciálním hostům rezervovat si pokoj až 100 dní před jejich pobytem.

Aplikace na rozdíl od některých rezervačních webových stránek také odhalí název hotelu, ke kterému se nabídka vztahuje. Generální ředitel Sam Shank popisuje službu: „Je to stejná sleva, kterou byste našli na běžných netransparentních službách, ale víte, co dostanete.“ Služba tak nabízí nejen cenově dostupné ceny a interaktivní rezervace, ale také přidává transparentnost.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762