Delta testuje tříchodové menu pro cestující ekonomické třídy

Letecká společnost Delta Airlines vylepšuje svou kulinářskou službu tím, že na delších letech poskytne prémiové tříchodové menu cestujícím ekonomické třídy. Vzhledem k tomu, že letecké společnosti stále více snižují služby, aby mohly poskytnout výhodnější ceny, tak nová iniciativa společnosti Delta ukazuje, že tito spotřebitelé by mohli v blízké budoucnosti očekávat lepší zkušenosti při cestování.

V současné době je tato vylepšená kulinářská zkušenost k dispozici ve zkušebním provozu pro lety z Portlandu ze státu Oregon do Tokia v Japonsku. Delta zatím nedala najevo, jak dlouho bude tento zkušební program běžet.

Nové tříchodové menu na palubě bude zahrnovat možnosti jako salát s quinou a hroznovým vínem, těstoviny s karfiolou a nakonec zmrzlina Häagen-Dazs jako dezert. Kromě toho bude cestujícím nabídnuty „welcome bulbinky“ buď formou bellini, nebo lze vybrat z nealkoholických možností, včetně LaCroix a San Pellegrino. Vzhledem k tomu, že letadla soutěží o pozornost spotřebitelů, nové menu společnosti Delta má za cíl odlišit značku a zvýšit její přitažlivost cestujícím ekonomické třídy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766