Služba Zillow umožňuje nájemcům zaplatit pronájem online

Online realitní databáze Zillow nedávno rozšířila novou službu, která uživatelům umožňuje platit nájemné prostřednictvím webových stránek. Tato funkce je součástí služby Zillow Rental Manager, což je program, který umožňuje majitelům bytu přijímat aplikace a platby za pronájem.

Nájemníci zaplatí poplatek za zpracování žádosti v ceně 29 dolarů, kde jsou zahrnuty i poplatky za platby kartou, a poté mají možnost nastavit automatické platby po celou dobu pronájmu. Pronajímatelé využívající službu neplatí žádný poplatek.

Zillow Rental Manager je k dispozici po celých Spojených státech. Účelem služby je, aby proces pronájmu byl zcela digitální. Přestože to může být pro majitele, kteří postrádají technologické znalosti, obtížné, Zillow navrhuje své služby, aby to co nejvíce ulehčil.

Vedle služby Zillow Rental Manager společnost také iniciovala Zillow Instant Offers, což je online služba, která propojuje prodejce s investory. S pomocí místních makléřů a agentů nabízí majitelům domů možnost prodat své nemovitosti přímo prostřednictvím webové stránky. Tato služba je k dispozici zatím jen ve vybraných městech.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762