Savvy propojuje lékaře s pacienty, kteří sdílejí své informace o zdravotním stavu

Zdravotnická platforma Savvy pomáhá lékařům a poskytovatelům zdravotní péče spojit se s pacienty, kteří jsou kompenzováni za jejich příspěvek k lékařské práci.

Za platformou stojí Jen Horonjeff a Ronnie Sharp. Posláním Savvy je jednoduché spojení s pacienty. Když lékaři nebo vědci potřebují nějakou informaci ohledně určitého zdravotního stavu, oslovují komunitu Savvy prostřednictvím několika kanálů; průzkumy, focus group, rozhovory a další. Služba také žádá pacienty, aby s odborníky sdíleli své jedinečné zdravotní zkušenosti a pomohli jim poskytnout individuální insighty.

Tento zlepšený vztah mezi poskytovatelem a pacientem usnadňuje pacientům, aby sdíleli, co potřebují, na osobní úrovni, nikoliv jen to, co si určí věda. Kolektiv uznává, že informace, které poskytuje komunita, jsou zásadní pro to, aby lékařská oblast pokročila a jejím cílem je humanizovat zdravotní péči a zlepšit zkušenosti pacientů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762