Hotel Marriott nabídne práci snů jednomu ze členů jeho věrnostního programu

Věrnostní programy často nabízejí výhody, jako jsou hotelové pokoje zdarma, vstupenky na koncerty nebo stravování, ale není příliš častým jevem, že by se členům věrnostního programu dávala i pracovní nabídka. Nicméně hotelový řetězec Marriott dělá právě to a nenabízí ledajakou práci: K obsazení pozice „Courtyard NFL Global Correspondent“ značka nabízí práci snů jednomu uživateli jeho věrnostního programu Marriott Rewards.

Existují dvě podmínky pro tuto pozici: Nejprve musí být žadatel součástí věrnostního programu. Za druhé, kandidát musí předložit video o délce 60 sekund, které vysvětluje, proč by byl pro tuto práci ideální. Práce také vyžaduje mít volný kalendář, jelikož ten, kdo získá tuto pozici, bude cestovat na fotbalové stadiony v Londýně, Mexiku, Minnesotě a Atlantě po celou fotbalovou sezónu, dělat rozhovory s fanoušky různých týmů, aby vytvořili jedinečné příběhy o fanouškovské vášni NFL sportu.

Vzhledem k tomu, že věrnostní programy stále rostou v popularitě, značky stále více hledají inovativní způsoby, jak se odlišit – Marriott doufá, že to učiní tím, že využije popularitu NFL. Zájemci mohou svá představovací videa předložit až do 24. září.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762