Etihad Airways nabízí lékařské služby pro cestující se zdravotními problémy

Společnost Etihad Airways spustila dvě služby, které usnadňují létání cestujících s již existujícími zdravotními problémy. Zatímco první služba umožňuje cestujícím prohlížet a získat odbavení od lékaře spadající pod Etihad, který se specializuje na cestovní medicínu, druhá nabízí zákazníkům přístup k sestřičkám na palubě.

Tento program ulehčuje dopravní službu tím, že vám budou vyzvednuta zavazadla doma nebo na hotelu, pomohou vám při nástupu do letadla, a dokonce s vámi doktor může sedět během letu. Společnost Etihad nabízí službu pouze cestujícím ze Spojených arabských emirátů. Cena za službu se pohybuje od 1500 UAD, což je v přepočtu přibližně 9000 Kč.

Zákazníci, kteří mají zájem o tyto služby, si je mohou vyžádat prostřednictvím webových stránek společnosti a vyplnit požadované formuláře. Nabízením těchto služeb se společnost Etihad může vyhnout nedorozumění s registračními formuláři nebo problémy se zpožděním v souvislosti se zdravotním postižením (to může stát leteckou společnost až 230 000 dolarů).

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762