Třikrát menší autosedačka hifold se dá složit do tašky

Společnost Mifold vyvinula před časem kompaktní podsedák, který byla desetkrát menší než tradiční velký podsedák. Zatímco podsedáky do auta jsou pro starší a větší děti, tak malé děti potřebují větší ochranu s autosedačkou. Ale ty bývají objemné, těžké a obtížně se přenášejí. Proto se Mifold snaží zopakovat svůj úspěch s kompaktní přenosnou autosedačkou hifold.

Hifold láká zákazníky na nejkompaktnější dětskou autosedačku na světě. Je určena k tomu, aby bezpečnostní pás nezasahoval do krku a žaludku a mohla být přizpůsobena podle růstu dítěte. Autosedačka je třikrát menší než jiné sedačky s nastavitelnou výškou a skládá se do vlastní tašky. Je plně nastavitelná a zabere to méně než 10 sekund, než ji umístíte do vozu. Autosedačka je také navržena tak, aby splňovala celosvětové předpisy.

Kampaň na Mifold se rozjela na Indiegogo, kde se stala nejúspěšnější kampaní na produkt pro mládež. Společnost doufá, že tento úspěch zopakuje i s hifoldem. Kampaň již dosáhla téměř 800 procent svého cíle, přičemž zbývají přibližně tři týdny do konce kampaně. Cena začíná od 125 dolarů za autosedačku.

Bezpečnost automobilů je pro rodiče hlavním problémem. Hifold se tak soustředí nejen na bezpečí dětí, ale také přenositelnost. Nízká hmotnost a kompaktnost hifoldu usnadňuje rodičům dopravu a je tak vhodný i pro spolujízdu, takže se může stát populární pro rodiče, kteří nemají vlastní auto, ale preferují sdílenou jízdu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762