KFC nabízí relaxační růžový šum poskládaný ze zvuků z kuchyně

Kentucky Fried Chicken se rozhodl na World Mindfulness Day poskytnout fanouškům KFC chvíli klidu a pohody v jinak chaotickém světě: prodejce rychlého občerstvení představil svou vlastní značku „růžového šumu“ zvaného KFChill.

Místo klasických zvuku padajících dešťových kapek umožňuje KFC poslouchat příjemné tóny z KFC kuchyně. Seznam zvuků obsahuje syčení slaniny na pánvi, vroucí omáčku a originální produkty KFC ve fritéze – všechny zvuky jsou digitálně upraveny, aby poskytly konzistentní frekvenci skutečně uklidňujících účinků.

Každý zvuk se přehrává ve smyčce po dobu 60 minut, takže KFC může příjemně uvolnit své posluchače po dobu tří hodin. Restaurace zamýšlí, že by tato iniciativa sloužila jako zábavné a chutné rozšíření své značky, aby uspokojila rostoucí zájem spotřebitelů o wellness a relaxaci.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762