Cestovatelé si mohou pořídit umělecké dílo podobající se fotografiím z cest

Fotoaparáty s vysokým rozlišením najdete téměř u všech zařízení, od chytrých telefonů a iPadů až po chytré hodinky. Lidé navíc pořizují čím dál více fotografií svých zážitků a chtějí si připomínat své vzpomínky. A právě tohle chce usnadnit nástroj Saatchi Art Match. Do něj můžete nahrát své oblíbené fotografie z cest a nástroj vám doporučí podobné originální umělecké dílo, které si můžete koupit.

Chcete-li najít umění inspirované vaší cestou a zážitky, tak stačí nahrát fotografii na stránkách Saatchi, kde nástroj využívá technologii vizuálního rozpoznávání, aby nabídnul seznam uměleckých děl, které se podobají nahraným fotografiím. Saatchi je on-line umělecké studio, které spolupracuje s umělci z celého světa, aby pomáhalo prodat jejich umění. Takže nástroj má široký repertoár, z něhož lze vybírat.

Jeanne Anderson ze studia Saatchi k tomu dodala: „Víme, že vzpomínky z cest jsou často velkým zdrojem inspirace pro zájemce o umění. Díky vyhledávací technologii mohou cestovatelé ve skutečnosti získat během pár kliknutí kus z jejich cestovatelských zážitků.“

Místo toho, abyste procházeli stovkou obrázků na webu, tak nástroj Art Match využívá vlastní nabídku pro zefektivnění vyhledávacího procesu a pomáhají zájemcům o umění najít díla s více osobním významem. Nástroj byl spuštěn nedávno a je dostupný na webových stránkách Saatchi.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762