Fotbalová Sparta hledá hráče, který ji bude reprezentovat ve světě eSportu

Česká republika se může pyšnit úspěchy v oblasti eSportu a jedná se o jednu z nejvíce rostoucích oblastí, která generuje značkám i hráčům velké zisky. A stejně jako v tradičním sportu, je i v eSportu mít kvalitní tým hráčů, kteří drží při sobě a neustále se zlepšují, aby porazili ostatní týmy.

Z tohoto důvodu se spojil český fotbalový klub AC Sparta Praha s organizací eSuba, aby sestavili tým profesionálních hráčů, kteří budou reprezentovat Spartu v počítačové hře FIFA. AC Sparta Praha se tak přidá ke světovým fotbalovým klubům, kteří již mají své progamingové týmy (například Manchester City, Ajax Amsterdam, AS Roma).

Momentálně se zájemci mohou registrovat přes webovou stránku esports.sparta.cz a následně proběhne kvalifikační turnaj ve hře FIFA 2019 na konzoli PlayStation 4. Z této kvalifikace pak do finále vstoupí 16 hráčů, kteří se utkají v turnaji přímo na stadionu Generali Aréna a s absolutním vítězem bude podepsána roční smlouva profesionálního eSport hráče.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762