Čtenářky časopisu Cosmopolitan si mohou virtuálně vyzkoušet produkty pomocí selfie

Časopis Cosmopolitan a obchodní dům Macy’s uzavřeli partnerství, které umožňuje zákaznicím vyzkoušet si kosmetické produkty pomocí selfie. Značky spolupracovaly na vytvoření selfie aplikace zvané YouCam, která umožňuje čtenářkám Cosmopolitanu naskenovat obálku časopisu a vyzkoušet na sobě prezentované produkty pomocí selfie.

Pokud si zákaznice oblíbí upravené selfie, tak si mohou koupit produkt online. Obálky s rozšířenou realitou budou mít premiéru s říjnovým číslem Cosmopolitanu a budou pokračovat každý měsíc s novými produkty.

Navíc obchodní dům Macy’s vyvíjí podobnou technologii v kamenných prodejnách po celých Spojených státech, a spojuje se s trendem umožňujícím personalizovaný obsah, který navádí zákazníka po nákupní cestě. Celkově má partnerství pomoci oběma společnostem zvýšit jejich přítomnost na internetu a využít jejich digitálně orientovaný cílový trh.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762