Chanel představuje nový make-up pro muže zvaný Boy de Chanel

Značka Chanel oznámila, že na trh uvádí celou řadu make-up výrobků pro muže s názvem Boy de Chanel. Kolekce je pojmenována podle Arthura „Boy“ Capela, což byl životní láska a múza Gabrielle ‘Coco’ Chanel. V září roku 2018 se tak Chanel chystá revoluci v beauty průmyslu tím, že se zaměří na make-up pro muže i ženy.

Kolekce se skládá ze tří produktů: tužka na obočí ve čtyřech odstínech, matný balzám na rty a make-up. Chanel musela zvolit jiný přístup k výrobě produktů, protože muži mají jinou pleť než ženy – obecně mužská kůže je mastnější, tlustší a stárne jinak. Boy de Chanel zpočátku zahájí v Jižní Koreji s korejským hercem a modelem Lee Dong Wook. Výrobky budou k dispozici online od listopadu 2018 a ve zbytku světa se objeví od ledna 2019.

Kristine Kimová, ředitelka PR a komunikace pro společnost Chanel (Korea) uvedla: „Pro značku Chanel není krása otázkou pohlaví; je to otázka stylu. Tento nový sortiment umožňuje mužům v jejich ranní rutině mít potřebné nástroje, aby se cítili lépe.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762