Aplikace Miles nabízí výhodné nabídky za procestované míle

Startup zvaný Miles umožňuje uživatelům získávat odměny od vybraných značek běháním, ježděním na kole nebo jiným způsobem cestování. Bez ohledu na způsob cestování se míle automaticky načítají v mobilní aplikaci a mohou být následně uplatněny výměnou za různé zkušenosti, produkty a služby, které jsou zaměřeny na zvyky uživatelů.

Aplikace shromažďuje údaje o poloze, které předpovídají trendy a zájmy, což jí umožňuje poskytovat možnosti odměn založené na konkrétních uživatelích. Ti, kteří si například každý den vyzvednou espresso ze Starbucksu nebo jdou každé ráno do posilovny, tak se to projeví v nabídkách.

Program také podporuje zdravější životní styl dělením mílových bodů do různých vrstev, přičemž nachozené míle jsou nejcennější a cestováním letadlem získáte nejméně bodů, protože se jedná o nejméně ekologický způsob cestování.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762