Značka bourbonu vyrobila design láhví pomocí tetování, které ožívá v rozšířené realitě

Tetování může být smysluplné, umělecké a inspirativní, každé tetování se přizpůsobuje umělci i nositeli. Značka Bulleit Bourbon oznámila v Národní den tetování (National Tattoo Day), který byl 17. července, že vytvoří sérii lahví s tetováním, které odrážejí hraničního ducha a zachycují kulturu různých měst v USA.

Umělci za návrhy jsou Shawn Barber z Kalifornie, Jess Mascetti z New Yorku, Thomas Hooper z Austinu a Jason Kundell z Portlandu, každý se svou vlastní jedinečnou perspektivou a stylem. Společnost vyrobila lahve, které byly k dispozici v srpnu v daných státech umělců, s limitovanou dodávkou lahví distribuovaných celostátně. Kromě toho každá lahev obsahuje skenovatelný QR kód, který zákazníkům umožňuje přístup k interaktivní rozšířené realitě prostřednictvím mobilní aplikace, jenž oživuje návrh každého umělce.

Tato kampaň měla zvýraznit ducha kreativity a inovací, které pohánějí misi a bourbon značky. Není to poprvé, kdy společnost Bulleit Bourbon použila tetování, aby zapojila spotřebitele: V roce 2017 se první kampaň Bulleit Frontier Works spojila s 24 tatéry, aby vytvořili první vytetovaný billboard na světě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766