Módní designér Julian Eison navrhuje obleky na základě vašeho vkusu na Spotify

Vybrat správný oblek může být pro muže dost obtížné. Julian Eison, výrobce oblečení na míru chce tento proces usnadnit neobvyklým způsobem: Návrhář vytvořil aplikaci s názvem FITS, která doporučuje výběr oblečení na základě informací uživatele ze Spotify.

Podle Eisona „se jedná o jedinečné využití doporučující platformy, kterou všichni používají, protože toho lze hodně vyvodit z výběru hudby. Nejdřív se tedy začíná s informacemi ze Spotify a poté použijeme společné filtrování, abychom pochopili emoce, které stojí za výběrem vkusu člověka. “

Aplikace využije data ze Spotify účtu zákazníka, poté je třeba vyplnit kvíz o životním stylu a pak už je třeba jen doplnit další informace, jako je povolání a barva pleti. To umožňuje službě poskytovnou pracovní oděv a vhodné barvy přizpůsobené individuálním potřebám každého jednotlivce. Služba se také pokouší přizpůsobit návrhy stylům oblíbených umělců.

Jakmile je uživatelům nabídnuto doporučení, tak ti poté mohou využít tlačítka „like“ a „disklike“, co se jim z nabídky nejvíce líbí. Eison Triple Thread poskytuje oblečení na míru, takže klientovi finální vybraný oblek sedne. Funkci můžete využít nyní přes aplikaci nebo nově prostřednictvím webových stránek společnosti Eison Triple Thread.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762