Häagen-Dazs využil geolokaci přes Facebook k rozvozu zmrzliny zákazníkům

Společnost General Mills, která vlastní zmrzlinu Häagen-Dazs, pracuje na tom, aby si milovníci zmrzliny mohli dopřát sladkou radost bez ohledu na to, kde jsou se svým Häagen-Dazs NOW.

V pátek 7. září v Londýně vyzkoušela značka službu prostřednictvím chatbota přes Facebook Messenger. Díky geografickému cílení mohli fanoušci Häagen-Dazs objednat kopeček nebo pintu jejich oblíbené chuti a nechat si ji doručit přímo, bez ohledu na to, kde jsou – i když byli v pohybu. Häagen-Dazs NOW umožňuje zákazníkům sledovat stav objednávky každou minutu pomocí kombinace synchronizace dat a API geolokace.

Program je určen k tomu, aby využil spotřebitelského trendu pro uspokojení a doručení na požádání. Služba je stále v počáteční fázi, ale pokud bude úspěšná, tak General Mills doufá, že tento experiment využije k informování o budoucích službách doručování.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762