Cestující Singapore Airlines mohou nakupovat zboží za nalítané míle

Společnost Singapore Airlines (SIA) mění zákaznické míle na měnu prostřednictvím své nové digitální peněženky KrisPay. Členové mohou prostřednictvím mobilní aplikace využívat své nahromaděné míle u všech 18 partnerských prodejen a obchodníků, včetně poskytovatele benzínu a potravin.

Netradiční platební metody jako je KrisPay zaznamenávají nárůst obliby díky vzestupu digitálních měn a širokým přístupem k snadné výměně. „Vytvořením digitální peněženky založené na mílích, která integruje využívání mílí do každodenního života, získávají členové KrisFlyer další způsob, jak okamžitě využít míle ke každodenním transakcím,“ řekl generální ředitel SIA Goh Choon Phong. Letecká společnost plánuje v blízké budoucnosti rozšíření nabídky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766