Návštěvníci kuchařské knihovny si mohou vychutnat jídlo ze stránek kuchařek

Cookbook Bar & Café je koncept knihovny zaměřené na kuchařky. Tato knihovna v texaském Austinu nedávno otevřela prostor pro kulinářské znalce, aby si mohli přečíst některé z nejlepších kuchařských knih na světě předtím, než si vyzkouší pokrmy v partnerské restauraci. Vytvořením knihovny kuchařských knih se ředitelé společnosti ELM Restaurant Group snaží získat milovníky jídla, aby se znovu bavili tištěnými publikacemi a současně měli chuť navštívit restauraci.

Vzhledem k tomu, že tento prostor má neustále se měnící menu a skládané regály, mohou zákazníci využívat nekonečné možnosti stravování, zatímco se vzdělávají o všech tématech týkajících se jídla a nápojů. Hosté si mohou vychutnat sadu snídaní a obědových pokrmů, stejně jako koktejly inspirované z kuchařek, které si právě prohlíželi. Prostě restaurace, která přivádí k životu obsah ze stránek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762