Chytrou minipračku Xiaomi MiniJ můžete připevnit na zeď

Čím dál narůstající počet malých bytů nutí lidi šetřit prostorem a být více efektivnější, co se týče domácnosti. Proto čínská společnost Xiaomi přichází s malou pračkou. Tento malý spotřebič je štíhlý, otevírá se zepředu a produkuje méně hluku než tradiční stroj. Takt pračka, kterou můžete přidělat na zeď se jmenuje MiniJ a jedná se o nejnovější produkt společnosti v řadě malých a přenosných spotřebičů.

Pračka je navržena z estetického hlediska, ale také z praktického. MiniJ používá LED dotykovou obrazovku, vzdálený přístup a správu nabízí mobilní aplikace. Můžete si vybrat z osm různých režimů na praní, včetně jedné velmi horké úrovně o 95 stupních Celsia.

Značka v rámci marketingu komunikuje, že se jedná o perfektní velikost pro praní jemných kusů oblečení, jako je spodní prádlo. Díky vysoké teplotě dokáže vyprat i velmi špinavé předměty, jako jsou dětské plenky. Rovněž kvůli své malé velikosti je stroj mnohem tišší než tradiční pračka. Hladina hluku v době provozu je 45 decibelů. Ke zdi ji lze připevnit jednoduchou nástěnnou konzolí. V současné době je k dispozici pouze v Číně, ačkoli experti předpovídají, že bude brzy k dispozici i pro zbytek světa za cenu 379 USD (což je přibližně 8 200 Kč).

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762