Cestující American Airlines mohou objevit možnosti zábavy na palubě pomocí Alexy

Vzhledem k tomu, že systémy rozpoznávání hlasu se objevují čím dál častěji, tak více společnosti hledá způsoby, jak tuto technologii integrovat jako prostředek, aby lidem ušetřila čas. Letecké společnost American Airlines nedávno vytvořila program pro Alexu od Amazonu, díky kterému se mohou cestující dozvědět více o svém letu.

Po vytvoření Spafax Profile Skill mohou uživatelé dát Alexe své číslo letu a zjistit, jaké možnosti zábavy budou mít na palubě. Mohou objevovat filmy podle oblíbeného herce, režiséra nebo žánru a mohou získat přehled o každé nabídce.

Brian Richardson, ředitel divize zábavy a konektivity společnosti American Airlines, vysvětluje, proč se společnost rozhodla propojit svou službu s Alexou: „Využívání hlasových asistentů je na vzestupu. Předpokládá se, že do roku 2020 bude hlas mít za následek více než 50 % vyhledávání. Jsme přesvědčeni, že využitím Spafax Profile Skill na Alexe, bude společnost American Airlines schopna komunikovat s novou demografickou skupinou.“

Zatímco tato funkce má v současné době omezené možnosti, může to být první krok směrem k pokročilejším funkcím, jako je například rezervace letu nebo provedení check-inu pomocí hlasu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762