CareDash nabízí uživatelům upřímné recenze doktorů

CareDash je stránka zaměřující se na hodnocení zdravotnické péče, která chce pomoci lidem najít lékaře na základě spolehlivých informací od lidí, kteří měli skutečnou zkušenost s doktorem. Stránky je postavena na několika parametrech, které zajistí, že všichni hodnotící na webu jsou skuteční lidé a napsali užitečnou a přesvědčivou zpětnou vazbu od lékaře.

Na internetu se nachází samozřejmě spoustu podobných webu, které slouží stejnému účelu. Ale ty jsou převážně plné internetových trollů a často psané automatizovanými boty, kteří nepřidávají žádnou přidanou hodnotu těm, kdo hledá vhodného doktora. Některá hodnocení jsou také napsaná samotnými doktory, nemocničním personálem nebo PR oddělení, což snižuje spolehlivost stránky.

Uživatelé služby CareDash se musí zaregistrovat jako pacienti předtím, než začnou vyhledávat lékaře nebo budou chtít napsat recenzi. Každý uživatel si pojde schvalovacím procesem před zveřejněním. Všechny recenze prochází stejnou úrovní kontroly, po pečlivě navrženém algoritmu, který zajišťuje, že neprojde žádný spam nebo PR článek. Navíc stránka nepřijímá žádnou formu finanční kompenzace od poskytovatelů zdravotnické péče, aby zajistila úplnou transparentnost a mohla nabízet upřímný a optimálně užitečný zdroj informací pro zájemce.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762