Prediktivní analytika pomáhá firmě Otis efektivně provádět údržbu výtahů

Výrobce výtahů Otis představil nové řešení pro své produkty, které využívají prediktivní data ke sledování stavu více než 300 000 výtahů po celém světě. Díky tomuto řešení mohou údržbáři lépe řešit případné problémy, které ovlivňují výtahy ještě předtím, než začnou být závažné, a co nejrychleji obnovit porouchané výtahy do funkčního stavu.

Tento inovativní prvek, nazvaný ONE, je součástí nabídky Signature Service, která byla společností představena v květnu tohoto roku a je v současné době k dispozici prostřednictvím více než 1000 poboček společnosti Otis. Systém funguje pomocí několika navzájem propojených pohybových a lokalizačních senzorů v každém výtahu. Senzory jsou digitálně monitorovány v reálném čase a veškeré zaznamenané problémy jsou pak automaticky zasílány vedoucímu týmu společnosti Otis k reakci.

Systém ONE byla vyvinut pomocí zpětné vazby od zákazníků – konkrétně šlo o ty největší a nejčastější problémy, které zákazníci a pracovníci nahlašovali.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762