Fanoušci skotské whisky Macallan mohli navštívit virtuální palírnu

Legendární výrobce skotské Macallan se rozhodl vytvořit 4D virtuální zážitek, aby lidem zpřístupnil svou novou palírnu Speyside ve Skotsku. Tento zážitek probíhal v období 25.-27. července na Newyorské stanici Grand Central.

Návštěvníci této VR aktivace vstoupili do plnohodnotné projekční kostky, která umožnila prohlídku více lidem současně. Vedle vizuálních komponentů, zahrnoval zážitek ještě prvky větru a vůně, stejně jako osobního průvodce. S využitím technologie leap-motion mohli dokonce přizpůsobit svou prohlídku tím, že poukázali na konkrétní část lihovaru, kterou by rádi prozkoumali. Tato instalace umožňuje značce Macallan propagovat svou novou palírnu a stejně tak novou whisky Edition No. 4 pomocí virtuální reality.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762