Vývojářská společnost nabízí wellness program pro hráče progamingu

Všechny profesionální sporty mají intenzivní a rozsáhlé wellness programy, které zajišťují, aby si sportovci udrželi a zlepšili své zdraví. Bohužel počítačoví hráči nemají takovou úroveň pozornosti a péče. To se však snaží změnit partnerství mezi rehabilitační společností Hyperice a konzultační firmou zaměřující se na e-sporty Foundry IV. Jejich cílem je prodloužit kariéru profesionálních hráčů. V rámci spolupráce má vzniknout globální zdravotní a wellness program.

Partnerství se bude zabývat tím, jak části těla hráčů reagují na stres a rozvíjet tak postupy, které zajistí uvolnění a obnovu svalové hmoty. Hráči budou také motivováni k tomu, aby využili různé nástroje společnosti Hyperice, včetně vibračního pěnového válečku, který pomáhá při regeneraci svalů. Zařízení značky Hyperice bude k dispozici pro všechny hlavní herní události a přizpůsobené sady budou dostupné pro účastníky, což dává značce příležitost propagovat své produkty na různých akcích a komunikovat svou wellness iniciativu v herním světě.

Naděje, že toto partnerství také zvýší účast profesionálních hráčů tím, že vytvoří podpůrnou komunitu, která bude povzbuzovat lidi k tomu, aby se připojili, a současně se uspokojila rostoucí poptávka po profesionálních hráčích.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762