Burger King nabízí pojištění, které zajistí přísun Whopperů během letního zákazu grilování

Ve Švédsku prožili tento rok nejteplejší léto, že to vyústilo v zákaz grilování po celé zemi. Řetězec Burger King se chtěl ujistit, že občané budou v bezpečí, ale nepřijdou o své oblíbené burgery. Proto vznikla iniciativa „Grillsurance.“

Program zajišťuje, že zaregistrovaní uživatelé do programu mohou získat každý den Whopper zdarma během zákazu grilování, pokud příští rok dojde ke stejné situaci. K zaregistrování do služby Grillsurance pro rok 2019 musí milovníci burgeru koupit Whopper a přihlásit se online s kódem na kartě, která je součástí nákupu. Burger King veškerý zisk z nákupů Grillsurance zdvojnásobí a poskytne švédskému hasičskému záchrannému sboru (Swedish Volunteer Fire Brigade).

S Grillsurance se Burger King snaží uchovat jednu z oblíbených letních tradic skandinávského národa. Grillsurance je nyní k dispozici ve všech 135 místech Burger King ve Švédsku až do 11. září.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762