Zákazníci značky Temple Spa mohou prohlíže webové stránky offline

Ve snaze zpřístupnit zážitek z digitálního nakupování, se rozhodla společnost Temple Spa zaměřit na mobily. Zatímco její produkty jsou fyzicky dostupné v obchodních domech Harrod’s, značka luxusních výrobků zaznamenala, že převážná většina jejích prodejů je z e-commerce, konkrétně z mobilních zařízení jako jsou chytré telefony a tablety.

V důsledku toho společnost začala měnit nákupní zvyklosti svých zákazníků tím, že jim umožní stáhnout webové stránky Temple Spa přímo do jejich telefonů, takže si mohou produkty prohlížet i offline. Tuto funkci umožňuje mimo jiné Google, kdy s web chová v podstatě jako aplikace na chytrý telefon a tablety, která je v reálném čase aktualizovaná cenovkami u produktů.

Tato iniciativa představuje značku v konkurenční pozici, neboť se aktivně zaměřuje na produkty, které kupují její zákazníci, a také proces, jak je kupují. Tím činí proces nakupování co nejsnadnější. Navíc oblast e-commerce neustále roste.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762