Startup Compass přichází s interaktivní cedulí “Na prodej” pro realitní makléře

Compass, startup z oblasti realit, přetvořil starou ceduli „For Sale“ na novou se zaměřením na současné technologické trendy. Nová kruhová cedule obsahuje text s odpovídajícím QR kódem, který přesměruje potenciální zákazníky do aplikace společnosti.

V noci tato cedule svítí a zobrazuje informace pro lidi, které zaujme dům v noci. Cedule si budou moci pořídit makléři 1. října za 1000 dolarů. Za další poplatek se mohou realitní makléři také rozhodnout, zda budou chtít promovat nabídku v mobilní navigaci Waze. V budoucnu doufá startup Compass, že cedule budou zcela digitální, aby mohl makléř měnit informace na dálku, aniž by musel navštívit pozemek a dále by cedule shromažďovala údaje o kvalitě ovzduší, hluk ze silnice apod. Tím makléři mohou získat informace, proč o nemovitost nemusí být takový zájem.

Compass do toho jde naplno, s dalšími iniciativami chce zvýšit svůj podíl na trhu s nemovitostmi. A díky tomu už získala investici 450 milionů dolarů z fondu SosftBank Vision.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762