Aplikace OptUP vám pomáhá činit chytřejší rozhodnutí na základě nutričního složení

Aplikace OptUP supermarketu Kroger je navržena tak, aby zákazníkům umožnila okamžitý přístup k hodnotným nutričním informacím, když nakupují přímo v obchodě s potravinami. Pomocí systému hodnocení umí mobilní aplikace třídit potraviny na stupnici v závislosti na jejich nasycených tucích, sodíku a cukru, stejně jako na obsahu vláken a bílkovin.

Aplikace tak dává domácnostem celkové skóre, pokud jde o obvyklé produkty, které rodina spotřebuje. Pokud něco, co uživatel naskenuje, není moc zdravé, tak aplikace doporučí zdravější alternativu a navrhne produkty založené na osobních návycích uživatele.

Iniciativa společnosti Kroger, která pomáhá zákazníkům činit chytřejší volby, pokud jde o jídlo, slouží k rozšíření hodnoty značky pro zákazníky a poskytuje jim nejen potraviny, ale i příslušné pokyny v rámci jejich nákupního rozhodování. Tato iniciativa ukazuje, že prodejce věnuje pozornost svým zákazníkům nejen za účelem dosažení zisku, ale je v i souladu s tržními trendy ve společnosti, která si čím dál více bere zdraví na vědomí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762