Startup OME nabízí cvičební plány na základě genetické analýzy

Genetika a biologie jsou hlavním faktorem našeho celkového zdraví a neexistuje jediný cvičební nebo výživový plán, který by fungoval pro všechny. OME Health proto vytváří přizpůsobené zdravotní režimy založené na specifickém genetickém složení člověka.

Pomocí aplikace OME si uživatelé nejprve zvolí svůj osobní cíl, ať už se jedná o zhubnutí, zlepšení jejich fyzického stavu, optimalizace spánku a úrovně stresu, nebo jen zlepšení celkového zdraví. Projdou si testem sebehodnocení, který změří jejich současný fyzický stav. Na čtvrtletní bázi si mohou nechat poslat balíček, který obsahuje krevní a mikrobiologickou sadu, která analyzuje laboratoř.

Zákazníci si vybírají ze čtyř různých plánů: zdarma, základní, pokročilý a ultimátní. Každý z nich odpovídá odlišné úrovni odhodlání a přizpůsobení, a to od všeobecné cesty o 12 krocích, až po podrobný a personalizovaný akční plán, který zahrnuje genetické testování. Vedle výsledků a doporučení poskytuje společnost OME rovněž odborné poradenství v průběhu celého procesu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762