Uživatelé ReGAIN mohou získat poukazy výměnou za použité oblečení

Společnost ReGAIN spolupracuje se špičkovými prodejci napříč Velkou Británií, aby pomohla lidem vyměňovat staré, nežádoucí oblečení za dárkové karty a kupony. Používáním aplikace mohou spotřebitelé zabalit své oblečení, poslat je bezplatně do ReGAINu a za to získají poukázky od značek a společností jako Missguided, boohoo, BodyBuilding.com, Expedia a Asics.

V současné době nabízí reGAIN tento program pouze ve Velké Británii, ale úspěch by mohl znamenat případnou expanzi do zahraničí. Prostřednictvím této iniciativy vytváří reGAIN situaci, která je prospěšná pro ty, kteří to potřebují, a také pro ty, kteří mají víc, než potřebují. Přispívají nejen k cirkulární ekonomice, ale také k charitativním cílům. Široká škála značek, které spolupracuje s reGAIN, zajišťuje, že téměř každý, kdo se zapojují, obdrží něco, co odpovídá jeho potřebám, což zase pomáhá počtu a typů darů, které program vygeneruje.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762