Disney nabízí mobilní hru, která zkrátí čekání ve frontách v Disney parcích

Disney má novou aplikaci, ze které budou prospívat návštěvníci zábavných parků při čekání ve frontách, a zároveň zvyšuje rodinnou zábavu. Play Disney Parks je bezplatná aplikace, která umožňuje rodinám hrát společně hry a komunikovat s jejich okolím ve frontě.

Aplikace používá technologii Bluetooth pro generování nápověd ve hře a může být použita k vyvolání událostí mimo obrazovky telefonů uživatelů. Mezi herní funkce patří létající rakety na Space Mountain a možnost vidět Tinkerbell v lucerně během zábavy na Peter Pan’s Flight. Play Disney Parks také přizpůsobí příběh hry v závislosti na době čekání v řadě.

Tato aplikace rozšiřuje dobrodružství Disneyho parku tím, že začleňuje čekání do zážitku a používá rozšířenou realitu k tomu, aby celou návštěvu udělala více zábavnější. To nejlepší na tom je, že povzbuzuje návštěvníky, aby si hráli se svým okolím, což jim poskytuje interaktivní a společenskou aktivitu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762