Díky Powerade můžete poslat svým přátelům či nepřátelům škádlivé pohlednice

Dnes se téměř veškerá komunikace probíhá prostřednictvím e-mailu nebo sms zpráv a dlouhotrvající korespondenci poštou zvoní pomalu hrana. Nedávno představené sympatické pohlednice společnosti Powerade mají však za cíl nabídnout spotřebitelům alternativu k tradičně psaným zprávám.

Ve spojení s novou reklamní kampaní umožňuje značka Powerade sportovním fanouškům svých nápojů posílat přátelům a soupeřům vtipné, škádlivé pohlednice. Zprávy obsahují shazující fráze jako je: „Je mi líto, že jsem dal díky tobě tolik gólů. Doufám, že to neovlivní naše přátelství“, nebo „Omlouvám se, že tě minulý zápas neposlali na hřiště. Být mým náhradníkem není snadné.“

Karty, které obsahují motivy z amerického fotbalu, tradičního fotbalu a basketbalu, vytvořila reklamní agentura Weiden & Kennedy. Karty lze odeslat prostřednictvím stránky sorry.powerade.com.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762