Barva vyrobená z květin slouží k obnově chrámového umění

Vzhledem k tomu, že udržitelnost zvyšuje trakci, tak není divu, že je vidět nárůst využití přírodních stavebních materiálů. V návaznosti na tento trend vytváření materiálů inspirovaných přírodou se společnosti JAT Holdings podařilo vyvinout barvu z okvětních lístků.

Použitím okvětních lístků z květin vyhozených v buddhistických chrámech vznikla barva zvaná Petal Paint, která je klíčovým nástrojem při obnově chrámového umění. Tvůrci vytvoří barvu pomocí sběru a sušení květin, aby následně použili pigmenty k vytvoření kapalné barvy. Existuje pět dostupných barev: Lotus Red, Pigeonwing Blue, Trumpet Yellow, Marigold Orange a Temple Flower White. Tento cyklický proces byl kampaňovou studií, za kterou stojí agentura Leo Burnett ze Srí Lanky.

Mark Tutssel, Worldwide Executive Chairman společnosti Leo Burnett Worldwide, uvedl: LTato revoluční myšlenka využívá sílu kreativity k pozitivnímu vlivu na svět. Je to nádherný příklad značky, která dává něco zpět dědictví a kultuře Srí Lanky. Tato inovativní práce nejen vyzývá lidi, aby se zapojili do skutečně jedinečného způsobu, ale také zajišťují velmi důležité udržení a obnovu posvátného chrámového umění.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762