Pop-up kavárna nabízela zákazníkům občerstvení zdarma za nachozené kroky

Zatímco zdraví a pohoda je už samo o sobě motivace k tomu, aby lidi chodili cvičit. Ale trocha motivace navíc nikdy neuškodí. Australská značka Uncle Tobys Oats (spadající pod Nestlé) se snaží odměnit lidi, kteří navštívili tělocvičnu tím, že jako měnu k nákupu některých dobrot používá čas na běžeckém trenažéru.

Po otevření své nové kavárny Energy Exchange Café v Sydney si zákazníci mohli vyměnit kroky, které během dne změří pomocí nějaké fitness aplikace, za kafe a potraviny na bázi ovsa. Například plátek banánového chleba vyžaduje 3 000 kroků, zatímco smoothie miska s granolou stojí 10 000 kroků. Kavárna fungovala jako propagační pop-up obchod a byla otevřena od 28. srpna do 30. srpna.

„Uncle Tobys Oats se zavázal zajistit, že Australané budou motivováni správnou energií, aby ji získali v průběhu dne. Tato aktivita je skvělým způsobem, jak přivést tento sentiment k životu a poskytnout obyvatelům Sydney příležitost vyměnit si svou energii za naši,“ dodává Michelle Katz, marketingový ředitel Uncle Tobys.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762