Zákazníci Targetu mohou kupovat produkty pomocí emoji

Zákazníci, kteří využívají možnost samoobsluhy v obchodech s potravinami, mohou být často frustrováni, když hledají správný kód potravin. Jelikož byl Světový den Emoji, tak společnost Target usnadnila samoobslužný systém přidáním emoji symbolů, aby zákazníkům pomohla vybrat správnou položku.

Emoji je součástí saboobslužné pokladny, aby byl proces intuitivnější. Systém umožňuje najít produkty podle kategorií doprovázených emoji symboly (srdce označuje oblíbené položky, mrkev označuje zeleninu, brečící smajlík vyznačuje cibuli apod.). To hravou formou nahrazuje tradiční kódy.

I když je Target monstrózní obchodní dům, tak tento prodejce neustále hledá služby s přidanou hodnotou, jako je jeho karta REDcard nebo chytrý domácí asistent Fetch.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762