V Tokiu můžete vstoupit do strašidelného domu díky službě Google Assistant

Halloween se blíží a společně s tím firmy hledají strašidelné způsoby, jak oslovit zákazníky. Společnost Google se vydala trošku tradiční cestou, kdy v Tokiu vytvořila strašidelný dům, do kterého se však návštěvníci dostanou jen se službou Google Assistant.

Cílem samotného procesu je povzbudit lidi, aby si stáhli aplikaci, která je k dispozici jak pro iOS, tak i pro Android. Uživatel pak musí správně říct japonskou frázi „OK Google, Obakeyashiki ni Tsuretette“, což v překladu znamená „Vezmi mě do strašidelného domu.“ Aplikace propojí návštěvníky se „strašidelným asistentem“, který poskytuje pokyny pro přístup k tomuto super tajnému strašidelnému domu, stejně jako detaily o čekací době.

Aktivace bude probíhat od 25. srpna do 2. září. Podle informací by se interiér měl každý den měnit, což znamená, že každý návštěvník bude mít jedinečný zážitek. Dům je popisován jako „světově nejroztomilejší strašidelný dům“, tato iniciativa společnosti Google je určena k tomu, aby se svezla na populárním svátku, představila potenciální využití hlasové technologie od Google a rozšířila svůj dosah na tradiční publikum.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766