Harth přináší sdílenou ekonomiku do světa interiérového designu

Harth nedávno spustil platformu na sdílení, která má za cíl změnit způsob, jak lidé vybavují své bydlení tím, že členům nabídne k pronájmu umělecká díla a nábytek. Služba usiluje o demokratizaci kvalitního vybavení domácnosti tím, že umožňuje komukoli půjčit nábytek, interiérový design a umění přímo od některých z největších světových značek, designérů, galerií a prodejců.

Vzhledem k tomu, že se u lidí neustále mění estetika a čím dál více záleží na moderních spotřebitelích, tak veškerý průmysl se snaží využít sdílenou ekonomiku k růstu spotřebitelů. Trendy v těchto oblastech se mění čím dál rychleji, to znamená, že je čím dál nákladnější kupovat nové styly, které průmysl nabízí.

Generace Z, více než jakákoli předchozí generace, si nejvíce cení okamžitého uspokojení. Chtějí žít v tomto okamžiku jako členové společnosti i na sociálních sítích. Členové této generace proto nechtějí čekat, dokud nebudou starší, aby si mohli užívat luxus. Což je důvod, proč se značky z každého odvětví stále více posouvají a zpřístupňují dříve elitní služby všem a demokratizují luxusní průmysl.

Nakupování, přinejmenším v krátkodobém horizontu, je levnější než pronajímání. Spotřebitelé dnes radši šestkrát více pronajímají, než aby něco vlastnili. Proto sdílená ekonomika ovlivnilo a téměř okamžitě změnila každé odvětví od dopravy až po pohostinství. Zavedení sdílené ekonomiky do interiérového průmyslu dále dokazuje, že budoucnost maloobchodu je definována demokratizací veškerého dřívějšího luxusu. Po stopách platforem, jako je Uber a Lyft, využívá Harth rostoucí popularitu ve sdílené ekonomice, přináší ji do světa designu a umožňuje spotřebitelům lepší přístup k zboží, po kterém touží.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762