Cooklist nabízí recepty na základě toho, co máte v lednici

Aplikace Cooklist umožňuje svým uživatelům najít recepty, které se dají vyrobit z položek, které mají již ve své kuchyni. Aplikace propojuje seznamy spotřebitelů s potravinami od více než 80 obchodníků, včetně společností Amazon, Walmart, Costco a Kroger. Navíc využívá věrnostních systémů obchodů, aby zákazníkům nabídl návrhy na to, jaké jídla lze připravit z položek, které si nedávno zakoupili. Aplikace také sleduje trvanlivost položek, které mají uživatelé v ledničce.

Cooklist má v současné době asi 1,3 milionu receptů a databáze se neustále rozšiřuje. Aplikace je ke stažení zdarma na App Store, ale zakladatelé uvažují o její aktualizaci na prémiovou verzi, takže by uživatelé museli platit za přístup ke kuchařce na míru.

Zatímco prostor s recepty nabízející jídlo ze supermarketu na stůl je již přesycený, tak Cooklist nabízí uživatelům nové rozhraní a množství výhod, které snižuje množství potravin a optimalizuje zážitky spotřebitelů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762