Aerolinky Scoot využívají výzkum ke zlepšení zážitku z cestování

Scoot, Singapurský nízkonákladový dopravce, spolupracuje se společností Qualtrics, což je platforma pro správu zkušeností, aby mohla zlepšit zážitek svých zákazníků. Prostřednictvím této spolupráce Qualtrics osloví zákazníky letecké společnosti Scoot po jejich příletu na jejich zkušenosti prostřednictvím dotazníků (trasa, typ letadel, letiště a další touchpointy), aby zjistila ty nejlepší zážitky.

Díky těmto zjištěným insigtům potom Qualtrics poskytne letecké společnosti Scoot praktické poznatky, které ji umožní posílit zákaznické zkušenosti. Letecký společnost tím chce změnit rozšířené povědomí spotřebitelů o tom, že nízkonákladové společnosti nabízejí nejnižší kvalitu služeb a nejnižší cenu.

Řešením problematických touchpointů spotřebitelů v reálném čase dokáže aerolinka Scoot uspokojit potřeby svých cestujících a poskytnout jim optimalizovaný letový zážitek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766