Umělá inteligence využívá prediktivní analýzu k doporučení léčebného plánu

Internetová platforma pro péči o duševní zdraví Spring Health má za cíl pomoc lidem při hledání správné léčby duševního zdraví. Stačí vyplnit dotazník a poté vám stránka poskytne řadu doporučených služeb přizpůsobených vašim potřebám. Platforma nedávno získala prostředky na rozšíření svých zdravotnických služeb ve výši 6 milionů dolarů, platforma se nyní rozšiřuje mimo New York a Kalifornii, aby oslovila širší publikum.

Spring Health funguje jako měsíční předplatné, které se zaměřuje na své služby zaměstnavatelům. Platforma nabízí doporučení v rozsahu od navrhovaného cvičení a kdy kontaktovat psychiatra, až po správné množství léků pro své osobní zdraví. Společnost Spring Health získává své informace prostřednictvím testů a dat od uživatelů, které pak zpracovává algoritmus na základě existujících případů.

Platforma byla vytvořena psychiatry a datovými vědci z Yale a byla inspirována přítelem spoluzakladatelem, který bojoval s léčbou duševního zdraví. Poskytování snadno přístupné služby, která využívá umělou inteligenci k přizpůsobení doporučení pro konkrétní situace uživatelů, umožňuje lidem, aby se zabývali duševním zdravím a spojili je s potřebnou pomocí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762