Nike pomocí aplikace zjednodušuje proces zkoušení bot na pobočce

Hledání správné velikosti bot může být časově náročné, zejména v obchodech, kdy musíte často čekat, než si vás všimne nějaký prodejce, aby se vám pokusil ve skladu najít potenciální velikost bot. Značka Nike chce tento problém zmírnit tím, že zjednoduší proces nákupu obuvi prostřednictvím skenování bot v mobilní aplikaci.

Zákazníci ve specifických pobočkách Nike v Kalifornii mohou vyzkoušet tuto novou metodu. Nejdříve je však třeba si stáhnout aplikaci. Když si v obchodě vyberou boty, které je zajímají, tak najdou čárkový kód umístěný uvnitř bot. Aplikace pak vyzve zákazníka, aby si vybrali preferovanou velikost bot a barvy. Po odeslání žádosti jej zaměstnanci zpracují a může zajít na výdejní místo, kde mu zaměstnanci vydají příslušnou obuv k vyzkoušení.

Cílem této služby je zkrátit dobu čekání v zaneprázdněných obchodech a pomoci zákazníkům zjistit, zda je dostupná i žádaná barva a velikost bot. Program je stále testován na západním pobřeží Spojených států (konkrétně v Kalifornii) a zatím není žádná dostupná informace o tom, zda se funkce rozšíří na další obchody Nike.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762