Módní značka Alice + Olivia využije jachtu k představení nové kolekce

Módní značka Alice + Olivia využívá platformu Booking.com a jachtu k tomu, aby spotřebitelům ukázala, o čem je její nová kolekce oblečení. Plně ponořující zážitek se zaměří na lásku k cestování, která inspirovala generálního ředitele společnosti Alice + Olivia Staceyho Bendeta k vytvoření kolekce „Passport to Wonderland“.

Cesta na palubě módní jachty Wonderland začne 11. září a zajistí cestujícím výlet po řece Hudson do cílové destinace Pier59, aby si mohli prohlédnout prezentaci nové kolekce. Design módní jachty Wonderland je inspirován kolekcí Alice + Olivia, stejně jako oblíbených prázdninových destinací, které jsou k dispozici k rezervování na webu Booking.com, včetně Paříže, Anglie a Maroka.

Od 5. do 7. září nabízí společnost Booking.com i nocleh na lodi za 59 dolarů za noc a možnost získat některé exkluzivní vstupenky na Alice + Olivia prohlídky a nákupní zážitky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762