Inovační centrum značky Visa vzdělává spotřebitele o bezkontaktních platbách

Společnost Visa vytvořila 10 „inovačních center“ po celém světě. Ve Washingtonu, D.C. se nyní nachází nejnovější pobočka, ve které se prezentuje bezkontaktní platební technologie jako cesta budoucnosti. V příštích třech týdnech pop-up pobočka konkrétně předvede výhody bezkontaktních plateb s různými transakcemi skrze každodenní rutiny „Kate“, fiktivní maminky na cestách.

Návštěvníci pop-up pobočky mohou sledovat, jak Kate ušetří čas, protože využívá svůj chytrý telefon a další technologie v rámci celodenního nakupování, včetně potravin, občerstvení a kávy. Centrum také obsahuje interaktivní prvky, jako jsou náramky s čipem Visa, které si zákazníci mohou sami vyzkoušet.

Cílem iniciativy Innovation Center je v konečném důsledku podporovat bezkontaktní platbu držitelů karet Visa ve Spojených státech, protože se již stala preferovanou metodou pro transakce v několika dalších zemích po světě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762